• Edukacja przyrodnicza w klasie IA

• Klasa Ia z wychowawcą Magdaleną Plewka w dniu 31.03.23 r.podczas zajęć na edukacji przyrodniczej miała możliwość ,po wcześniejszym omówieniu i obejrzeniu filmu edukacyjnego, wysiać owies do swojej doniczki w kształcie jajka. Owies w donicze to nieodłączny element dekoracji wielkanocnego stołu. Prezentuje się wyśmienicie. Zarówno jako ozdoba świątecznego stołu,jak i wiosennego parapetu.Bo właśnie z tą porą roku młody owies kojarzony jest najczęściej.

• Finał powiatowy piłki koszykowej chłopców

• Podopieczni Krzysztofa Najdowskiego w dniu 31 marca 2023 roku na obiektach SPOMS Kwidzyn rozegrali finał powiatowy w piłce koszykowej chłopców szkół podstawowych . Nasza drużyna zajęła III miejsce .

• Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców

• 15 marca 2023 roku, podopieczni Krzysztofa Najdowskiego, rozegrali na sali gimnastycznej SP Gardeja eliminacje gminne w ramach Igrzysk dzieci szkół podstawowych w piłki koszykowej dziewcząt i chłopców . Obie nasze drużyny zwyciężyły i awansowały do FINAŁU POWIATU.W dniu 30 marca 2023 roku odbywały się finały Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt szkół podstawowych w ramach Igrzysk dzieci w sali gimnastycznej SPOMS KWIDZYN. Niestety nasza drużyna, ze względu na choroby w zespole, nie mogła uczestniczyć w turnieju