Gardeja

Nawigacja

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego

  19 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Uroczyste zakończenie roku szkolnego to  radosne podsumowanie wytężonej dziesięciomiesięcznej pracy i nauki, a także chwila rozpoczynająca wyczekiwane wakacje. Uroczystość odbyła się w dwóch etapach. O godzinie 8.00 uczniowie gimnazjum i klas 7-8 spotkali się z wychowawcami, nauczycielami, rodzicami i dyrekcją szkoły. Przed godziną 10.00 rozpoczęła się uroczystość dla klas I-VI SP. 
  Dyrektor szkoły Zbigniew Guzman podziękował nauczycielom, uczniom, pracownikom obsługi i rodzicom za miniony rok szkolny. Kilka słów zabrała również przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Ginter. Wręczono nagrody dla wyróżniających się uczniów, listy  gratulacyjne dla rodziców, nagrody za wzorową frekwencję czy pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego. Dyrekcja szkoły wraz z gronem pedagogicznym pożegnała dwoje nauczycieli zmieniających pracę: Panią Bożenę Krajewską oraz panią Kingę Michalik.
  Po uroczystościach na sali gimnastycznej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na ostatnie spotkanie w roku szkolnym 2018/2019.

 • Bal gimnazjalny i bal klas ósmych

  Bal gimnazjalny i bal klas ósmych

  Odpowiednio 8 i 15 czerwca 2019 roku odbyły się w naszej szkole: bal gimnazjalny oraz bal klas ósmych. To ważne wydarzenia dla przyszłych absolwentów, będące zwieńczeniem ich edukacji. Obie uroczystości rozpoczął przywitaniem dyrektor szkoły Pan Zbigniew Guzman, a następnie młodzież zatańczyła poloneza, do którego układ przygotował Pan Janusz Kowalski. Na uroczystościach zgromadzili się rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły. Zaproszenie przyjął również Wójt Gminy Gardeja Kazimierz Kwiatkowski wraz z Panią Kierownik Referatu Oświaty – Małgorzatą Kensicką – Knyblewską. Po części oficjalnej uczniowie przygotowali podziękowania dla wychowawców, nauczycieli, a także krótkie prezentacje obrazujące czas spędzony w naszej szkole. Następnie zaproszeni goście udali się na poczęstunek do świetlicy szkolnej, a młodzież rozpoczęła wspólną zabawę.

   

 • LEDNICA 2000

  LEDNICA 2000

  Tegoroczne już XXIII Spotkanie Młodych na Lednicy odbyło się 1 czerwca 2019 r. Hasło tegorocznego spotkania- "Wiesz, że cię kocham”

   

  Ojciec Jan Góra, założyciel i pierwszy duszpasterz wspólnoty Lednica 2000 powtarzał często za Janem Pawłem II: „Człowiek jest mocny wtedy kiedy wie, że jest kochany”.

  Ta myśl, która została przekazana młodzieży podczas XXIII Spotkania Młodych Lednica 2019, jest streszczeniem gawędy świętego papieża do zgromadzonych przed krakowskim pałacem arcybiskupów w 1987 roku. Ojciec Święty Jan Paweł II tak wołał wtedy do młodzieży: Musicie być mocniejsi niż warunki, w których przyszło wam żyć. Wskazywał na eucharystię jako siłę przebicia. Na ten sakrament, który dodawał siły wielu pokoleniom również w jego młodzieńczych latach, w okresie II wojny światowej.

  Uczestników tegorocznego Spotkania Młodych na Lednicy, było wielu, starali się oni odkryć , że z sakramentów spowiedzi i eucharystii płynie siła do przezwyciężania trudności, z którymi musimy się mierzyć w codziennym życiu.

  Po raz drugi młodzież naszej parafii uczestniczyła w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 • Grill klasy Ia i IIIa

  Grill klasy Ia i IIIa

  14.06.2019r uczniowie kl. Ia i IIIa wraz z wychowawcami Jolantą Jelińską i Beatą Matias oraz rodzicami spędzili przedpołudnie na integracyjnym spotkaniu z grillem i kiełbaskami. Dzieci bawiły się na placu zabaw przy parku w Gardei. Pieczenie kiełbasek połączone było z zabawami sportowymi. Między chłopcami został rozegrany mecz piłki nożnej. Dziewczynki bawiły się grami planszowymi na kocach. Spotkanie było okazją do rozmów o swoich zainteresowaniach, wspomnieniach i planach wakacyjnych.

   

   

   

 • Zbiórka makulatury-podsumowanie 2018/2019r.

  Zbiórka makulatury-podsumowanie 2018/2019r.

  We wrześniu po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w akcję zbiórki makulatury pod  hasłem „Podaruj gazecie jej siódme życie”. Celem akcji jest zachęcenie uczniów do selektywnego zbierania surowców wtórnych oraz dbanie o środowisko naturalne. Na pochwałę zasługuje postawa wielu rodziców, którzy aktywnie włączają się w akcję, wspomagają najmłodszych i przynoszą do szkoły ciężkie paczki makulatury. Pieniądze ze sprzedaży makulatury klasa może przeznaczyć na własne cele. W roku szkolnym 2018/2019 zebraliśmy 2331 kg. Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję, uczniom, rodzicom i nauczycielom bardzo dziękujemy.

           

  NAGRODZENI UCZNIOWIE:

  UCZNIOWIE  I - III SP  

  I MIEJSCE - Kacper Zaborski kl. IIa 449 kg. 

  II MIEJSCE – Bartosz Taczyński  kl. IIIa 44,70 kg. 

  III MIEJSCE – Stanisław Górski kl. IIa 29,80 kg.        

       

   UCZNIOWIE IV - VI SP            

  I MIEJSCE – Natalia Frymark kl. VIb 181,40 kg. 

  II MIEJSCE – Julia Cykał kl. IVa 131 kg. 

  III MIEJSCE – Julia Karbowska kl. VIa 92 kg    

   

  UCZNIOWIE VII - VIII SP i III GIM

  I MIEJSCE – Igor Jurczyk kl. VIIa 80,50 kg. 

  II MIEJSCE –Julia Michalska kl. VIIa 58,04 kg. 

  III MIEJSCE – Martyna Cicha kl. VIIIb 35,00 kg.        

   

  Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę makulatury.

 • Dzień Mamy i Taty

  Dzień Mamy i Taty

   05 czerwca 2019 r. uczniowie kl.Ia i IIIa przygotowali „ Dzień Mamy i Taty”. Pan dyrektor Zbigniew Guzman uroczyście przywitał przybyłych gości odczytując wiersze dla Mamy i Taty. Wszyscy z uwagą i wzruszeniem wysłuchali części artystycznej wykonywanej przez  dzieci.  Wzruszające i pełne ciepła wiersze oraz przepięknie wykonane piosenki ubarwiły tę  uroczystość.  Niespodzianką dla  gości były  upominki: samodzielnie wykonane laurki,  które zostały wręczone po zakończonych występach.  Goście nagrodzili występy dzieci dużymi brawami. Następnie wszyscy zgromadzeni  usiedli do wspólnego poczęstunku.  Atmosfera tej uroczystości była niezwykle rodzinna.

   

   

  Organizator: Beata Matias, Jolanta Jelińska

 • Wycieczka klas piątych

  Wycieczka klas piątych

  Dnia 03.06.2019 roku uczniowie klas piątych  wraz z wychowawcami po raz kolejny udali się na wspólną wycieczkę. Najpierw odwiedzili największą w Trójmieście arenę paintballa elektronicznego. Dzieci, wyposażone w karabiny i kamizelki z sensorami zliczającymi i sygnalizującymi trafienia, sprawdzały swój refleks i umiejętności w prawdziwym labiryncie pomieszczeń. Paintball elektroniczny to nieograniczone możliwości rozgrywek bez konieczności schodzenia z pola walki po jednym trafieniu. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie stadionu. Trasa obejmuje zakątki i lokalizacje, których nie ujrzymy,  przychodząc na mecz. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia szatni zawodników, sali konferencyjnej, kaplicy stadionowej oraz strefy mixed zone, czyli miejsca, z którego zawodnicy wychodzą na boisko.

  Ostatnią atrakcją wycieczki była wizyta w Akwarium Gdyńskim, w którym dzieci mogły  podziwiać niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów pochodzących z różnych rejonów świata, m.in. z Afryki, Ameryki Północnej czy naszego kontynentu.

  W drodze powrotnej uczniowie udali się na posiłek w Mc Donaldzie. Pogoda okazała się niezwykle łaskawa, wszystkim dopisywały świetne humory.

 • Dzień Dawcy Szpiku

  Dzień Dawcy Szpiku

  W piątek 31.05.2019 r. po raz pierwszy w naszej szkole odbyła się akcja „Dzień Dawcy Szpiku Kostnego”. Akcja została przeprowadzona we współpracy z Fundacją DKMS.

  Zarejestrowały się 22 osoby, gotowe do znalezienia się w bazie danych. Być może ktoś z nich podaruje osobie czekającej na przeszczep szpiku szansę na nowe życie. Wszystkim, którzy jak dotąd przyłączyli się do tej szczytnej akcji serdecznie dziękujemy!

  Dziękujemy również wolontariuszom, którzy pomogli przeprowadzić rejestrację:
  p. Joannie Dubas- Jaworowicz, Dominice Sabiszewskiej, Darii Kaczmarskiej, Oliwii Kopeckiej, Wiktorii Willmie, Weronice Bruszczak i Maciejowi Gudowskiemu.

  Koordynatorem akcji w szkole była p. Grażyna Kurzyńska

 • Wizyta Policjanta w klasie I a

  30 maja klasa I a gościła na lekcji pana Policjanta , który przeprowadził rozmowy na temat przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas zabaw, spędzania wolnego czasu oraz przemocy i agresji wśród dzieci. Pan policjant przestrzegł dzieci przed nieodpowiednim zachowanie w kontaktach z nieznajomymi oraz umiejętności reagowania w sytuacjach trudnych. Dzieci utrwaliły sobie również numery telefonów alarmowych, a także  wspólnie omówiły sposoby zachowania się   oraz   zasady bezpiecznych zabaw  podczas wakacji.

 • Dzień Dziecka

  Dzień Dziecka

  31.05.2019 w Szkole Podstawowej w Gardei obchodziliśmy Dzień Dziecka.
  W tym szczególnym dniu dzieciom dopisywały humory, a na twarzach malowały się uśmiechy. Obchody rozpoczął krótki apel na boisku szkolnym, podczas którego dyrektor szkoły Pan Zbigniew Guzman złożył uczniom serdeczne życzenia. Na dzieci czekała moc atrakcji: zjeżdżalnia, pokazy tańca, malowanie twarzy. W kawiarence uczniowie mogli skosztować pysznych wypieków, a na świeżym powietrzu zjeść kiełbaski z grilla przygotowywane przez rodziców. Nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili zawody sportowe.

  To był radosny i udany dzień!

   

  Dziękujemy Radzie Rodziców i sponsorom festynu:

  1. ZPM Ewa Roman Aniołkowscy Grudziądz
  2. Wojciech Zieliński Kwidzyn
  3. Krzysztof Gugała
  4. PBS Gardeja
  5. Bożena Rybus
  6. GOK Gardeja Emilian Jaworowicz
  7. Restauracja K2
  8. ZM Kawscy
  9. Środki Czystości Zdanowicz
  10. Roman Kwieciński ROM- DREW
  11. Grażyna Cieśla
  12. GS Gardeja
 • Wystawa pajęczaków,owadów,oraz gadów

  Wystawa pajęczaków,owadów,oraz gadów

  W dniu 22 maja 2019 r. na  zaproszenie pani Beaty Radomskiej do naszej szkoły przybył pan Jarosław Rejmer, który od wielu lat zajmuje się hodowlą gadów, owadów i pajęczaków. Nasz Gość zabrał uczniów klas V, VI i VII do świata żywych zwierząt egzotycznych.

  W czasie zajęć uczniowie poznali cechy budowy, tryb życia i miejsca występowania prezentowanych zwierząt oraz usłyszeli wiele ciekawostek na ich temat. Odważniejsi uczniowie mieli okazję bezpośredniego kontaktu z niektórymi gadami, patyczakami, straszykami czy krocionogiem. Dla każdej grupy uczniów było to niewątpliwie emocjonalne doświadczenie.

 • Wernisaż Julity Walczak i Patrycji Najdowskiej

  Wernisaż Julity Walczak i Patrycji Najdowskiej

     Dnia 17 maja w naszej szkole odbył się wernisaż wystawy prac dwóch uzdolnionych plastycznie (i nie tylko) dziewcząt – uczennicy klasy III gimnazjum Julity Walczak oraz uczennicy klasy VIII szkoły podstawowej Patrycji Najdowskiej zorganizowany przez Szkolną Galerię Kontrast pn. „Maluję bo lubię”.

  Te dwie dziewczyny oprócz przyjaźni i sąsiedztwa łączy ogromna pasja tworzenia. Od najmłodszych lat uczestniczą w warsztatach plastycznych działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gardei i dały się poznać jako bardzo uzdolnione dzieci, a dzisiaj nastolatki. Uzdolnienia dziewcząt są poparte ogromną pracą, co można było zauważyć nie tylko na warsztatach plastycznych, ale również na lekcjach plastyki czy plenerach malarskich.

      Dyrektor szkoły pan Zbigniew Guzman przywitał przybyłych gości i gratulował dziewczynom tak wspaniałych prac. O twórczości uczennic opowiedział p. Piotr Schaefer.

  Na wystawie zostały zaprezentowane prace plastyczne powstałe w przeciągu czterech lat na lekcjach plastyki, warsztatach plastycznych, plenerach malarskich czy zaciszu domowym. Ukazują ona urokliwe pejzaże malowane z natury oraz wymyślone dzięki bogatej wyobraźni. Są też martwe natury i portrety. Mogliśmy również podziwiać portrety wielkich Polaków, które były elementem dekoracji wykonanej z okazji Gminnych Obchodów 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Przedstawione prace wykonane są w technice tempery, ale i również nie obcy jest im akryl, pastel czy akwarela. Julita i Patrycja to dziewczyny nie tylko uzdolnione plastycznie. Julita to również ścisły umysł – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, a Patrycja zaśpiewała kilka piosenek przy akompaniamencie gitary p. Anny Kozub. Wystawę otworzył Wójt Gminy Gardeja p. Kazimierz Kwiatkowski.

   

  Julita Walczak – dąży do realistycznej doskonałości, cechuje ją wnikliwa obserwacja natury. Budując formę obrazu, każdy ruch pędzlem jest przemyślany, nieprzypadkowy, wykorzystuje zdobytą wiedzę nie tylko o kolorze, ale także o perspektywie, kompozycji czy plamie barwnej. Julita to także ścisły umysł – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

  Sukcesy plastyczne:

  - Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci          

    i Młodzieży “1918 – 2018 … takie czasy” (2018)

  - Nagroda Główna w Ogólnopolskim Biennale Plastycznym 

   „Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie nie jest mi obce” (2017)

  - Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

   „Pejzaże” (2018)

  - Kwalifikacja do wystawy VII Międzynarodowego Konkursu

    Plastycznego „Przyroda w kolorach 2018”

  - I miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie Twórczości Regionalnej 

    Dzieci i Młodzieży pn. „Mój Region” (2018)

  - Wyróżnienie w XVI Wojewódzkim Konkursie Twórczości

    Regionalnej Dzieci i Młodzieży pn. „Mój Region” (2017)

  - Wyróżnienie  w  II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Szkoła 

    bez przemocy – cyberprzemocy mówimy nie” (2016)

  - Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Co mnie

    zachwyca zimą” (2014)

  -IV miejsce w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Szkoła bez 

    przemocy – moja rodzina” (2013)

   

  Udział w plenerach malarskich organizowanych przez GOK Gardeja

  - Benowo 2014

  - Wandowo 2015

  - Cygany 2016

  - Nowa Wieś - Klimbergowice 2017

  - Rogóźno Zamek 2018

  - Rozajny 2019

   

  Laureatka tytułu: Talent roku w dziedzinie plastyki 2016, 2018

   

  Patrycja Najdowska – ogromny temperament i śmiałość w doborze kolorów. Maluje z rozmachem, bardzo dynamicznie układając barwne plamy na obrazie. W tym właśnie rozmachu, dynamizmie i ogromnej sile zawarta jest pasja tworzenia.

  Patrycja również pięknie śpiewa, a jej nową pasją jest jazda konna. Uczennica chce kontynuować naukę w Technikum TEB (profil fotografia i multimedia) w Grudziądzu.

  Sukcesy plastyczne:

  - Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci                 

    i Młodzieży :”1918 – 2018 … takie czasy” (2018)

  - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Biennale Plastycznym „Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie nie jest mi obce” (2017)

  - Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

    „Pejzaże” (2018)

  - II miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie Twórczości Regionalnej  

    Dzieci i Młodzieży pn. „Mój Region” (2018)

  - Wyróżnienie  w XV Wojewódzkim Konkursie Twórczości 

    Regionalnej Dzieci i Młodzieży pn. „Mój Region” (2016)

  - Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „ Bohater  

    literacki, z którym chciałabym się zaprzyjaźnić” (2016)

  - Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Dzieci     

   „Moja mała Ojczyzna” (2014)

   

  Udział w plenerach malarskich organizowanych przez GOK Gardeja

  - Wandowo 2015

  - Cygany 2016

  - Nowa Wieś - Klimbergowice 2017

  - Rogóźno Zamek 2018

  - Rozajny 2019

   

  Laureatka tytułu: Talent roku w dziedzinie plastyki 2018

   

 • KARTA ROWEROWA

  KARTA ROWEROWA

  15 maja w naszej szkole uczniowie klas IV przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Dyrektor szkoły pan Zbigniew Guzman życzył wszystkim czwartakom powodzenia. Egzamin składał się z dwóch części: teoretycznej – sprawdzającej znajomość przepisów ruchu drogowego oraz praktycznej - dotyczącej obsługi technicznej roweru oraz umiejętności jazdy na rowerze z zachowaniem bezpieczeństwa. Wrażeń było co niemiara. Uczniowie mieli do pokonania tor przeszkód oraz sprawdzian ze znajomości znaków drogowych, który został przeprowadzony przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Kwidzynie pp. Mirosława Ilina i Wojciecha Lorka. Uczniowie do egzaminu zostali przygotowani przez p. Piotra Schaefera, a koordynatorem egzaminu była p. Jolanta Jelińska.

   

 • Wycieczka do Szwecji

  Wycieczka do Szwecji

  Klasa IIIA gimnazjum wraz z wychowawcą-panią Joanną Dubas-Jaworowicz oraz z panią Grażyną Kurzyńską udała się na wycieczkę do Szwecji.

  Wyjazd odbył się w dniach 20.05-22.05.2019 r. Uczniowie płynęli promem Stena Line do Karlskrony. Na miejscu odbyli całodzienną autokarową wycieczkę z przewodnikiem, podczas której odwiedzili dwa najciekawsze miasta południowo-wschodniej Szwecji i zobaczyli kilka atrakcji po drugiej stronie Bałtyku. W trakcie zwiedzania  byli  w Muzeum Marynarki Wojennej,  zobaczyli starówkę i katedrę z XVII wieku oraz renesansowy zamek na wyspie
  w mieście Kalmar. Ponadto znaleźli się na najdłuższym w Szwecji moście na Olandię
  z 1972r. Mogli podziwiać wspaniałe widoki na Cieśninę Kalmarską, przylądek Torhamn,
  a także archipelag Kristianopel.

  W drogę powrotną do Polski ruszyli Stena Line Spirit. Na promie czekało na nich również mnóstwo atrakcji. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili do ojczyzny.

  Wycieczka należała do bezpiecznych i bardzo udanychJ

 • Podziękowanie za akcje Pomoc Afryce

 • Dzień dawcy szpiku

  Dzień dawcy szpiku

  Przyłącz się do walki z nowotworami krwi. Zostań potencjalnym dawcą komórek macierzystych i uratuj komuś życie. Może ktoś czeka właśnie na Ciebie. 31.05.2019r
  w Szkole Podstawowej w Gardei odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku. Zarejestrować się może każdy zdrowy człowiek, między 18 a 55 rokiem życia. Minimalna waga to 50kg.

   

  Zajmuje to tylko chwilę, a polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej
   z wewnętrznej strony policzka.

  Wszyscy, którzy chcą się zarejestrować, powinni mieć ze sobą dokument tożsamości
  z numerem PESEL.

  Zapraszamy!

 • Wycieczka do Gdyni

  Wycieczka do Gdyni

  Dnia 15.05.2019 r. uczniowie kl.Ia i kl.IIIa  pojechały autokarem do Oceanarium w Gdyni. To piękne miejsce jest polskim Muzeum Instytutu Rybackiego posiadające status ogrodu zoologicznego. Można tu zobaczyć niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów pochodzących z różnych rejonów świata np. z Afryki, Ameryki Północnej czy północy naszego kontynentu. Gatunki podzielone są na akwaria słodkowodne i morskie. Na trzech piętrach podziwiać można aż 1500 żywych osobników, a największe akwaria liczą nawet 10 000 litrów. Edukacja Morska swój program kieruje również do dzieci. Dlatego najpierw uczestniczyliśmy w warsztatach pt.”Edukacja przez zabawę”. Zobaczyliśmy  film, który przedstawiał życie na rafie koralowej i tajemniczy świat głębin. Następnie udaliśmy się na zwiedzanie. Dzieci były zachwycone rybami o wielorakich kształtach, żarłocznymi piraniami, wielkimi żółwiami, pięknymi koralowcami i cudnymi muszlami. Wielkim zainteresowaniem cieszył się rekin, płaszczki oraz ogromna anakonda. Zanim udaliśmy się do autokaru wszyscy mieliśmy możliwość podziwiania statków zacumowanych
  w porcie.

 • Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Kwidzynie.

  Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Kwidzynie.

   

  Szkoła jest miejscem, w którym dzieci spędzają codziennie przynajmniej kilka godzin. Bardzo ważne jest, by ten czas spędzały miło , przyjemnie , a przede wszystkim w poczuciu bezpieczeństwa. Bardzo istotne  są wzajemne relacje  między  rówieśnikami oraz  ich  starszymi  kolegami.  15 maja w klasach I-III odbyły się pogadanki na temat agresji
   i przemocy wśród dzieci i młodzieży, które przeprowadzili  zaprzyjaźnieni  z naszą szkołą funkcjonariusze Straży Miejskiej w Kwidzynie. Podczas zajęć  dzieci dowiedziały się jak radzić sobie w sytuacjach trudnych, jak unikać i bronić się przed przemocą i agresją  innych. Podczas spotkania nie zabrakło również rozmów na temat bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

  Spotkanie zorganizowała p.Jolanta Jelińska

 • Wycieczka do gdyni

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do gdyni.

 • Dzień otwarty

  Dzień otwarty

  Dnia 8 maja 2019 roku (środa) w naszej szkole odbył się "Dzień otwarty" dla dzieci z klasy "0" oraz ich rodziców. Zaproszonych gości przywitał pan dyrektor Zbigniew Guzman oraz panie: Beata Matias i Wioleta Klepacka. Dzieci obejrzały bazę lokalową szkoły oraz wzięły czynny udział w lekcji pod kierunkiem nauczycieli nauczania zintegrowanego. Na zakończenie odbyły się zabawy integracyjne z chustą animacyjną. Przyszli uczniowie naszej szkoły dostali również słodki poczęstunek oraz drobne upominki. Sponsorami spotkania była Szkoła Podstawowa w Gardei oraz Rada Rodziców.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Gardei
  ul. Sportowa1
  82-520 Gardeja
 • 55 2751477

Galeria zdjęć