Regulamin stołówki

REGULAMIN  STOŁÓWKI  SZKOLNEJ

SZKOŁA  PODSTAWOWA  W  GARDEI

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Odpłatność za obiady  wynosi:

1.  Dla uczniów - 2,00 zł (netto) (jeden obiad - wsad do kotła)

2.  Dla nauczycieli odpłatność za 1 obiad wynosi 2,00zł + 3,90zł marża = 5,90zł (netto)  (cena jednego obiadu).

3.  Odliczenia za obiady stosujemy przy opuszczeniu 3 i więcej dni w szkole z  powodu choroby po zgłoszeniu informacji przez rodzica.

4.  Osoby rezygnujące z obiadów powinny zgłosić ten fakt pod koniec bieżącego  miesiąca.

5. Dla uczniów z kl. I - V (SP) przetwory mleczne są za darmo. Warzywa i owoce dla dzieci  z klas I – V (SP)  są wydawane  nieodpłatnie

6.  Wpłaty za obiady  w danym miesiącu zależą od ilości dni nauki w  szkole.

7. Wpłaty za obiady należy regulować od 1 do 31 bieżącego miesiąca.

8.  Pieniądze wpłacane za obiady przekazywane są na konto  Szkoły Podstawowej w  Gardei-stołówki szkolnej w Banku Spółdzielczym w Gardei.

9. Marża przeznaczana jest na utrzymanie stołówki tzn. na:

- zakup środków czystości,

- zakup wyposażenia kuchni,

- zakup artykułów papierniczych do prowadzenia dokumentacji HACCP.

10. Wpłaty za obiady w danym miesiącu przyjmują nauczyciele świetlicy i intendentka do ostatniego dnia każdego miesiąca. Intendentka wypisuje dowód wpłaty za obiady.Oryginał otrzymuje wpłacający, kopia pozostaje do rozliczenia w Organie Prowadzącym - Samorządzie Gminy Gardeja.