• Dzień chłopaka w klasie IIA

• Dnia 02.10.23 r. kl.2 a z wychowawcą Magdaleną Plewka świętowała klasowy Dzień Chłopaka .To doskonała okazja, aby nieco zwolnić szkolny pęd i spędzić miło czas.Oglądaliśmy bajkę edukacyjną- KAMLOTKI ,,Dzień Chłopaka.Poznajemy święta i tradycje ".Po filmie czekała na uczniów słodka fontanna czekolodowa,upominki imienne oraz życzenia. Z okazji Waszego święta, my klasowe dziewczęta życzymy Wam wszystkiego najlepszego i czasu w szkole magicznego !

• Sprzątanie świata

• „Sprzątanie świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko

Celem tegorocznej edycji „Sprzątanie świata - Polska 2023”, jest ukazanie wyjątkowości akcji, która łączy ponad pokoleniami i podziałami. Od 30 lat angażują się w nią szkoły z całego kraju, grupy sąsiedzkie, rodziny, a także całe miasta, gminy i powiaty. Dzięki wspólnym aktywnościom sprzątają lasy, parki i łąki z setek tysięcy kilogramów śmieci.

W ostatni piątek cała szkolna społeczność Szkoły Podstawowej w Gardei przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji i sprzątała tereny wokół naszej miejscowości.