• Godziny pracy pedagoga

• W trakcie pandemii i związanej z nią edukacją na odległość, pedagog szkolny pracuje w szkole oraz zdalnie. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie pragnę zapewnić o swojej gotowości do wsparcia.

Jeżeli w tym okresie zaistnieje potrzeba uzyskania pomocy, pojawią się jakieś pytania, wątpliwości, chęć rozmowy, skontaktujcie się ze mną za pomocą dziennika elektronicznego -Librus, telefonu lub zgłoście taką potrzebę wysyłając maila na  podany adres:

pedagogspgardeja@interia.pl

tel. 552751477

W odpowiedzi na  otrzymane wiadomości będę niezwłocznie kontaktować się z Wami w następujących godzinach pracy zdalnej:

PEDAGOG SZKOLNY

PN   8.35- 14:35

WT   9:35 -13:35

ŚR    8.30 -10.30

CZW  8.30 -13.00

PT      9.40 -13.40

Ponadto informuję, że codziennie jestem obecna na terenie szkoły. Jeśli więc zajdzie potrzeba skontaktowania się ze mną osobiście to bardzo proszę o wcześniejszą informację telefoniczną, mailową bądź poprzez dziennik elektroniczny  i ustalimy konkretny termin spotkania.

Pozdrawiam serdecznie i bądźmy w kontakcie!